2.ročník Freestyle Battle Lišany 7.8.2021
– Ohlédnutí za 1.ročníkem Freestyle Battle Lišany z 8.8.2020 https://www.mekgym.com/page9.html
– Zpracované video z 1.ročníku Freestyle Battle Lišany ve 4.40minutách https://www.youtube.com/watch?v=x9DDpUb7oYc
– Video z 1.ročníku Freestyle Battle Lišany ve 4.30minutách https://www.youtube.com/watch?v=6lcMAqFujXM
Náš SK Mek GYM, z.s. Pořádá již 2.ročník Workoutové soutěže Freestyle Battle Lišany 7.8.2021, která bude největší soutěží v roce, jako byla i v předchozím roce, kdy nahradila velkou událost v Karviné a letos se pořádá 2.ročník na kterém bude soutěžit ELITA Workoutové scény z celé České Republiky.
– Soutěžit se bude: Muži do 75Kg a nad 75Kg, dále Ženy, které budou mít účast také z celé ČR.
– Celou soutěž bude náš Sportovní klub SK Mek GYM, z.s. zaštiťovat celodenním zapojením dětí, mládeže a široké veřejnosti doprovodnými programy. Na celé Akci bude celý tým Akreditovaných trenérů vytvářet soutěže pro děti, mládež i širokou veřejnost a součástí dalších doprovodných programů budou naše oddíly Street Dance a MTV Dance vkládat do mezi časů soutěže své taneční choreografie na Stagemobile 8x6m XL.
– Závěr dne bude k tanci a poslechu hrát
Akce bude organizačně pevně zajištěna a za nejvyšších hygienických opatření se zázemím antibakteriálními boxy a anticovidové prostředí a ToiToi navýšené o větší kapacitu z důvodu předpokladu větší návštěvnosti.
Celodenní akce a soutěž bude zaznamenána jak ze vzduchu profi firmou Drony Praha a na zemi kameramani různých sportovních časopisů a reportéři místních novin Rakovnický deník, Raport, ale i reportéři Ronnie.cz a Streetworkout.cz atd. Celá akce bude promovaná rádiem Relax a vedle Stagemobile budou velké LCD monitory na prezentaci smyček se sponzory, ale i zpětné záběry soutěže.
Na akci bude zajištěné občerstvení a pití nealko limonády pro děti a zaštítěná akce Pivovarem Rakovník s pivem pro večerní hudební produkci k tanci a poslechu.
Hostem soutěže s EXHIBICÍ pro motivaci sportovců je pozvaný Jan Kareš
– KING OF PULL UP za 24h / 5.761 shybů
– Titul: Ocelový muž
– Ocenění : Guinnessova kniha rekordů
– Událost na fb
https://fb.me/e/L85FutGL
– Průběžné info na
https://www.mekgym.com/Tym_souteze_FBL.html